The Ultimate Interior Inspiration

DSC_0370

Here are the long awaited photos from Rose's apartment. We took these on Sunday with Bee. I love love love love her apartment. One of the hacks I find super cool is that Rose painted her floors white, which gives a really nice clean feeling to the place. Actually a lot of people in Denmark choose to do this, because in some apartments the floors are not that pretty and clean so they give this weard vibe to the whole place. Also white floors make the place seem bigger! Rose has been living in this place for 2 years now. It is a lovely 2room apartment in Østerbro, with a kitchen and bathroom. I think a place like this is perfect for someone in their twenties, because it is just the right size and still pretty central, so it is easy to commute everywhere.

Konečně se s Vámi můžu podělit o fotky, které jsem pořídila u Rose v bytě. Naprosto miluji její domov, má krásný bílý byt s výborně promyšlenými detaily. Jedna z věcí, která mi na jejím bytu příjde super, jsou bílé podlahy. Hodně lidí v Dánsku si malují podlahy bílou barvou, protože ve starých bytech je někdy staré i dřevo, které  má divnou barvu, takže to dává bytu zvláštní energii. Já bych si je osobně na bílo nenabarvila, protože naše podlahy jsou světlé a z dost kvalitního dřeva, ale chápu, že pro někoho je to úplná záchrana. Rose si tento byt pořídila před dvěma lety, byt má dva pokoje ( ložnici a obývák), kuchyň a koupelnu. Koupelny v Kodani jsou celkem luxus, obzvlášt ty, které mají oddělenou sprchu haha. Myslím si že její byt je ideální pro někoho v jeho dvacítkách, protože je tak akorát velký a blízko centru města, takže se dá všude hezky dojet na kole.

As mentioned previously, the details in Rose's apartment are on spot. She has an insane amount of vintage books, exclusive candles and beautiful flowers. Knowing Rose I can say that she fits the apartment perfectly, because she is also really elegant and minimalistic. My favorite thing in her apartment would probably be " The Little Black Jacket" poster from a Karl Lagerfeld exhibit. Besides that she has other small pictures and posters everywhere. I hope you like her apartment as much as I do.

Detaily v Rose bytě jsou dokonale sladěné. Nachází se tam strašně moc starých knih, krásných kytek a úžasně voňavých svíček. Musím říct, že tím, jak znám Rose, tak je její byt přesným odrazem sama sebe. Což já beru jako kompliment, ale ona ne vždy haha. Mojí nejoblíbenější položkou v jejím bytě je plakát z exhibice Karla Lagerfelda " The Little Black Jacket". Doufám, že se Vám její byt bude zamlouvat tolik jako mně.

DSC_0389
DSC_0341
DSC_0351
DSC_0359
DSC_0365
DSC_0413
DSC_0343
DSC_0382